Głównej zawartości

Witamy na stronie MGOPS Krzyż Wlkp.

Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Krzyżu Wielkopolskim
ul. Mickiewicza 58, 64-761 Krzyż Wielkopolski, tel. 67 256-40-82, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00- 15.00

 

 

Miejsko- Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Krzyżu Wlkp. w ramach działania „Klubu Rodzica” organizuje spotkania rodziców z dziećmi. Tematem ostatnich spotkań było zachęcenie rodziców do wspólnego spędzania czasu wolnego z dziećmi.

Rodzice na spotkaniu czytali dzieciom bajki oraz pomagali w wykonaniu prac manualnych. Na spotkanie został zaproszony logopeda pracownik Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Krzyżu Wlkp., który pokazał rodzicom domowe sposoby zabaw logopedycznych dla dzieci.

 

prace plastyczne

 

UWAGA

Od dnia 1 sierpnia 2015 r. można składać wnioski o ustalenie prawa do świadczeń z funduszu alimentacyjnego na okres świadczeniowy 2015/2016.

 

Nowy okres świadczeniowy rozpocznie się od 1 października 2015 r. i będzie trwał do 30 września 2016 r.

Miejsko- Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Krzyżu Wielkopolskim w dniu 1 lipca 2015 r. zorganizował Rajd Rowerowy z okazji rozpoczęcia wakacji do Leśnictwa Rzeczyn dla rodziców i ich dzieci uczęszczających do Klubu Rodzica. Rodzicom i dzieciom towarzyszyli pracownicy oraz wolontariuszki z naszego Ośrodka.

Po dotarciu na miejsce dzieci od razu przystąpiły do zabawy na świeżym powietrzu.

 

3.JPG - 4.35 MB

Miejsko- Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Krzyżu Wielkopolskim w dniu 20 sierpnia 2015 r. zorganizował Rajd Rowerowy z okazji zakończenia wakacji do Lubcza Wielkiego na plac zabaw dla dzieci i ich rodziców uczęszczających do Klubu Rodzica. Dzieciom i rodzicom towarzyszyli pracownicy oraz wolontariuszka z naszego Ośrodka.